Get Adobe Flash player

Respublikinis meninio skaitymo konkursas ,,100 gražiausių žodžių Klaipėdai”, skirtas Klaipėdos krašto prijungimui prie Lietuvos 100 metų jubiliejui paminėti.

2023-04-20 d. Klaipėdos lopšelyje- darželyje „Inkarėlis” vyko Respublikinis meninio skaitymo konkursas ,,100 gražiausių žodžių Klaipėdai”, skirtas Klaipėdos krašto prijungimui prie Lietuvos 100 metų jubiliejui paminėti.

Konkurso metu iš mažųjų skaitovų lūpų liejosi lietuvių poetų poezija, proza, padavimai, skambėjo dainos. Mažieji skaitovai jaudindamiesi, bet pakiliai nusiteikę skyrė gražiausius žodžius gimtajam kraštui. Kartu su vaikais kūrinius skaitė pedagogai, tėvai.   Tai suteikė skaitovų konkursui išskirtinumo.

Komisijos nariams (dokumentikos režisierė, teatro pedagogė Rasa Šimkutė, Klaipėdos lopšelio-darželio „Inkarėlis” direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Juškienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja Romualda Jankovskienė) teko nelengvą užduotis iš daugybės puikiausių pasirodymų išskirti tris  ir juos paskelbti konkurso nugalėtojais:

1.Šilutės lopšelio-darželio „Žibutė“ ugdytiniai Agota Nausėdaitė ir Kristupas Dembickas, pedagogės Vitalija Stankaitienė, Gita Anukaitė (T. Lorenčienės „Šyša“, lietuvių liaudies daina „Ant marių krantelių“).

2. Klaipėdos lopšelio–darželio „Želmenėlis“ ugdytinė Gabrielė Bučytė ir jos mama Fausta Klemenkytė–Bučienė (Šeimos kūryba „…mintys apie mano miestą Klaipėdą”).

3. Klaipėdos lopšelio-darželio ,,Giliukas“, ,,Gintarėlio“ skyriaus ugdytinis Vilius Pocius, pedagogė Ilona Mieliulienė  (Ilona Mieliulienė ,,Mano miestas“ ).

Konkursą organizavo: Klaipėdos lopšelio-darželio „Inkarėlis“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Juškienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Renata Viržintienė, neformaliojo ugdymo (teatro) mokytoja Ilona Nagrodskytė.