Get Adobe Flash player

Klaipėdos miesto ikimokyklinių ugdymo, pradinio ugdymo įstaigų ir neformaliojo ugdymo įstaigų vaikų skaitovų šventė-konkursas „Dalelė mūsų Lietuvos“

Balandžio 26 d. „Pelėdžiukų“ grupės ugdytinis Jokūbas Vaitkus ir „Kačiukų“ grupės ugdytinės Lėja Brazdeikytė ir Justė Lenkšaitė dalyvavo Klaipėdos miesto ikimokyklinių ugdymo, pradinio ugdymo įstaigų ir neformaliojo ugdymo įstaigų vaikų skaitovų šventėje-konkurse „Dalelė mūsų Lietuvos“, skirtame Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100- osioms metinėms paminėti. Vaikus paruošė priešmokyklinio ugdymo mokytojos Rūta Sagaidak, Dangyra Strumylienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Renata Viržintienė ir neformaliojo (teatro) ugdymo mokytoja Ilona Nagrodskytė. Renginys vyko Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centre.

Ugdytiniai ir mokytojai apdovanoti padėkos raštais, dovanėlėmis. Džiaugiamės ir sveikiname ugdytinius ir mokytojus!