Menu Close

Konkursas „Gražiausios Kalėdinės durys“

Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Inkarėlis“ 2023-12-05-11-12-23 vyko konkursas „Gražiausios Kalėdinės durys“. Balsavimas vyko įstaigos teatrinės veiklos facebook puslapyje „Teatro pievelė“. Dauguma balsų (patiktukų) išrinktos gražiausiai įdomiausiai pasipuošusios vaikų grupės durys. Jomis tapo 101 balsą (patiktuką) surinkusios ikimokyklinio ugdymo vyresniojo amžiaus vaikų grupės „Ančiukai“ durys. Grupės mokytoja Džana Matimaitienė. Sveikiname mokytoją ir grupės vaikučius.

Visos dalyvavusios konkurse grupių durys buvo gražiai išmoningai papuoštos ir tik tėvelių aktyvumas balsuojant lėmė sėkmę.

Balsų pasiskirstymas: „Ančiukų“ grupė – 101; „Kačiukų“ grupė – 68; „Bitučių“ grupė – 56; „Kiškių“ grupė – 47; „Skruzdeliukų“ grupė – 31; „Boružėlių“ grupė – 29; „Pelėdžiukų“ grupė – 24; „Pingvinukų“ grupė –18; „Nykštukų“ grupė – 16;  „Voveriukų“ grupė – 15.

Konkurso organizatorės ikimokyklinio ugdymo mokytoja Renata Viržintienė ir neformaliojo teatrinio ugdymo mokytoja Ilona Nagrodskytė dėkoją pedagogėms už dalyvavimą konkurse, tėveliams už aktyvų balsavimą ir linki gražaus šventinio laikotarpio.