Menu Close

Kalėdinės dirbtuvės „Kalėdų belaukiant”.

2023-12-06 teatro klasėje pakvipo Kalėdomis. Kūrybinėse dirbtuvėlėse „ Kalėdų belaukiant“ priešmokyklinio ugdymo grupių „Bitučių” ir „Pelėdžiukų“ vaikučiai kartu su UAB „Frezijų puokštė“ augalų dizainere Audrone Tamošauskiene, iš natūralių medžiagų bei šventėms būdingų smulkmenų, kūrė kalėdinį paveikslą bei komponavo kalėdinę kompoziciją. Kūrybiniam procesui talkino Aurutė Jankauskaitė bei grupių mokytojos Rita Gomienė ir Rūta Sagaidak. Vaikučiai ne tik kūrė kalėdines grožybes, bet ir praplėtė žinių ratą: sužiojo proceso metu naudojamų augalų pavadinimus, liesdami ir uostydami pajautė jų skirtumus. Ugdytiniai stebėjosi, jog ne visos spygliuotos šakelės duria ─ kai kurių šakelių spygliukai yra maloniai švelnūs. Vaikams buvo praverta dar viena uždanga ─ į augalų dizainerio profesijos paslapčių erdvę.
 

 
Kūrybines dirbtuves organizavo teatro mokytoja Ilona Nagrodskytė.