Get Adobe Flash player

Lietuvos Mažųjų žaidynės-2023

Mūsų lopšelis-darželis ,,Inakrėlis” jau ketvirtą kartą dalyvavo Lietuvos mažųjų žaidynėse. Tai didžiausias savo kategorijoje, visą Lietuvą apimantis ir ugdymo įstaigas įtraukiantis projektas.  Projekto organizatoriai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA), projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė.

Projekto metu didelis dėmesys buvo skiriamas fiziniam raštingumui ir jo ugdymo galimybėms, o į veiklas įsitraukė visos 3-7 m. vaikų amžiaus grupės. Organizatorių rengiamas

Fizinio raštingumo modelis buvo puikiai pritaikytas Mažųjų žaidynėse. Ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai projekto metu ugdėsi ne tik fizines savybes, bet ir motyvaciją judėti visą gyvenimą. Projekte buvo siekiama įtraukti vaikus į jiems patrauklias fizinio aktyvumo veiklas, kurių metu bus ugdomos jų fizinės kompetencijos, didės pasitikėjimas savimi. Mažieji buvo skatinami bendrauti, patirti gerų emocijų ir nuo mažų dienų stiprinti sveikatą.

Šių metų žaidynės vyko trimis etapais. Pirmojo etapo metu vaikai dalyvavo 8 virtualiuose fizinio raštingumo užsiėmimuose. Antrojo etapo metu, gegužės 19 d., suorganizuotas festivalis įstaigoje, o finaliniame etape –  priešmokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukų “ komanda  birželio 4 d. dalyvavo  respublikiniame festivalyje viename iš didžiųjų Lietuvos miestų, Palangoje.

Projekto “Lietuvos mažųjų žaidynės 2023” finalinis renginys

Birželio 4 d. garbingai ir smagiai mūsų lopšelio-darželio ,,Inarėlis” komanda dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto ,,Lietuvos mażųjų žaidynės 2023″ finaliniame festivalyje Palangos mieste. Nuoširdžiai dėkojame vaikučiams už jų ryžtą, atkaklumą, kovingumą ir ištvermę , o jų tėveliams už palaikymą, supratingumą ir skatinimą judėti, žaisti ir mankštintis.