2023-02-14 d. Klaipėdos lopšelyje- darželyje „Inkarėlis” teatro klasėje vyko Respublikinis meninio skaitymo I-etapo konkursas ,,100 gražiausių žodžių Klaipėdai”, skirtas Klaipėdos krašto prijungimui prie Lietuvos 100 metų jubiliejui paminėti.  Renginyje dalyvavo  grupių „Bitutės”, „Pelėdžiukai”, „Kiškiai”, „Voveriukai”, „Ančiukai, „Kačiukai” vaikai, mokytojai, tėveliai.  Esant įstaigoje užkečiamų ligų karantinui renginys vyko įvairia forma – tiesiogiai ir nuotoliniu būdu.
Nugalėtojais tapo:
1. Jokūbas Vaitkus, priešmokyklinio ugdymo mokytojos Rūta Sagaidak, Dainora Strumylienė. (Grupė „Pelėdžiukai”)
2. Lėja Brazdeikytė ir mama Laura Brazdeikienė, ikimokyklio ugdymo mokytoja Renata Viržintienė. (Grupė „Kačiukai”)
3. Tajus Macpreikšas, ikimokyklio ugdymo mokytoja Dalia Butkienė. (Grupė „Kiškiai”)
Renginį organizavo: ikimokyklio ugdymo mokytoja Renata Viržintienė, neformaliojo (teatro) ugdymo mokytoja Ilona Nagrodskytė.