Sveikatinimo veiklos

2022 m. rugsėjo 16 – 22 dienomis prisidėdami prie Europos judumo savaitės organizavomės žygį į Malūno parką.

2022 m. nuo kovo 15 dienos iki balandžio 30 dienos dalyvavome Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro organizuojamame konkurse “Judriausias darželis”.

2022 m. balandžio 28 dieną “Bitučių” ir “Pelėdžiukų” grupės vaikai dalyvavo edukacinėje veikloje “Sveiki dantukai”, kurią pravedė Klaipėdos kolegijos studentės.

2022 m. kovo 19 dieną Klaipėdos lopšelio-darželio “Inkarėlis” darbuotojams vyko “Meno terapijos” užsiėmimai.

2022 m. balandžio mėnesį su “Pelėdžiukų” grupės vaikais lankėmės Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro sensoriniame kambaryje.

2022 m. kovo mėnesį dalyvavome Klaipėdos respublikiniame konkurse “Sveikos pėdutės – taisyklinga laikysena”. Užsiėmimuose dalyvavo ikimokyklinio amžiaus vaikai (“Kačiukų”, “Boružėlių” ir “Ančiukų” grupės vaikai)